Navigatie

Ons team

Teamwork en samenwerken gaan hand in hand, daar zijn we ons binnen BIRD invest van bewust. Om efficiĆ«nt binnen een team te kunnen functioneren, moet je er van overtuigd zijn dat gezamenlijk denkwerk, een gemeenschappelijke planning en het samen nemen van beslissingen en acties noodzakelijk zijn. “Samen staan we sterker dan alleen”.

Als team bundelen wij onze kennis en krachten. Door onze deskundigheid bekijken wij de verschillende zaken vanuit hun specifieke invalshoek. BIRD invest beschikt dan ook over een team van mensen dat vooral vooruit blikt. Professionele, enthousiaste mensen, die anticiperen op de ontwikkelingen in de markt; die uw casus begrijpen, de markt kennen en zodoende de vertaalslag maken naar uw specifieke vraag. Stuk voor stuk professionals die met u meedenken, ook als u daar niet direct om vraagt. Pro-actief handelen noemen we dit. Zo komen wij tot een totaaladvisering, die voor uw bedrijf een blijvende meerwaarde is.

Het team van BIRD invest bestaat momenteel uit vijf vaste medewerkers en 2 flexibele krachten. De directie wordt gevoerd door Ruud Speijer. Naast de nodige opleiding en ervaring wordt ernaar gestreefd middels het volgen van aanvullende opleidingen en bijwonen van praktijktrainingen het team “up to date” te houden, zodat dit ten gunste van u als onze klant komt.


Dorothy Pawirodirjo


Secretariaatsmedewerker/assistent calculator

d.pawirodirjo@birdinvest.nl

 

 

Age Zwaga


Calculator

a.zwaga@birdinvest.nl

 

 

Marije Westra


Calculator

mwestra@baz.nl

 

Johan van Leijen


Directievoerder/Toezichthouder

jvanleijen@baz.nl

 

Esther van Brussel


Kostendeskundige

evanbrussel@baz.nl

 

Eddie Olsman


Modelleur

eolsman@baz.nl

 

Anja aan het Rot


Secretariaatsmedewekster

arot@baz.nl

 

Martijn Kleen


Senior Calculator

mkleen@baz.nl

 

Karlo Piel


Modelleur/ICT

kpiel@baz.nl

 

Rika Vogelzang


Office manager

rvogelzang@baz.nl

 

Jan Schuurhuis


Kostendeskundige RKN

jschuurhuis@baz.nl

 

Max Houtman


Modelleur

mhoutman@baz.nl

 

Klaas de Graaf


Calculator

kdegraaf@baz.nl

 

Gijsbert Borgmeier


Operationeel Manager

gborgmeier@baz.nl

 

Joop Bosman


Calculator

jbosman@baz.nl

 

Anouk van Noorel


Calculator

avannoorel@baz.nl

 

Ferdi Seinen


Modelleur

fseinen@baz.nl

 

Annemieke de Vries


Facilitair medewerkster

Gerjan Wolff


Calculator

gwolff@baz.nl

 

Jesper Dekker


Calculator

jdekker@baz.nl

 

Lianne Wittenaar


Calculator

lwittenaar@baz.nl

 

Gerben Fijn


Directeur

gfijn@baz.nl

 

Niek Heerink


Calculator

nheerink@baz.nl

 

Ruud Speijer


Kostendeskundige

r.speijer@birdinvest.nl

 

Ernst Martens


Kostendeskundige

e.martens@birdinvest.nl

 

Wim Veehof


Calculator

w.veehof@birdinvest.nl

 

Rein Hakvoort


Calculator